Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

AEG L8FBC69SCA

AEG L8FBC69SCA

Cena:

od 23 990 Kč do 45 490 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu AEG L8FBC69SCA:   Popis a parametry AEG L8FBC69SCA Vzhled Model Volně stojící, Možnost věžového uspořádáníMožnost věžového uspořádání Přístroj je vhodný k uspořádání do věže - kombinace pračky a su...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem elektrospecialista.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem elektrospecialista.cz popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem DATART.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem DATART.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

AEG L8FBC69SCA - popis

 

Popis a parametry AEG L8FBC69SCA

Vzhled

Model

Volně stojící, Možnost věžového uspořádáníMožnost věžového uspořádání

Přístroj je vhodný k uspořádání do věže - kombinace pračky a sušičky.

Systém vkládání

Přední plnění

Barva

Bílá

Technologie přímého pohonu

Ano

Vestavěný displej

Ano

Typ displeje

LEDLED (light emitting diode) je obrazová technologie využívající podsvícení diodami emitujícími světlo. Využití této technologie přispívá k vysokým úsporám energie a ke dlouhé životnosti osvětlení.

Typ ovládání

Knoflíky

Barva dveří

Stříbrná

Uchycení dveří

Levý

Délka šňůry

15 m

Provedení

Možnost věžového uspořádáníMožnost věžového uspořádání

Přístroj je vhodný k uspořádání do věže - kombinace pračky a sušičky.

Invertorový motorInvertorový motor je zásadním vylepšením klasického motoru. V klasickém motoru dochází k přenosu elektrické energie na rotor uhlíky. Uhlíky se opotřebovávají, je třeba je měnit, navíc při provozu motoru dochází ke značným třecím silám a jiskření. Invertorový motor je přímo elektronicky řízený a uhlíky nepoužívá. Navíc u něj dochází k plynulé přímé regulaci. Spotřebič vybavený invertorovým motorem díky tomu dosahuje výborných výsledků při minimální spotřebě energie.

Ano

Výkon

Hlučnost

47 dB

Kapacita bubnu

9 kg

Maximální otáčky

1600 ot/min

Třída účinnosti mytíTřída účinnosti mytí byla dříve uváděna přímo na energetickém štítku. Dnes se již uvádět nemusí, protože všechny myčky musejí splňovat parametry pro nejvyšší třídu účinnosti A.

A

Úroveň hluku (při točení)

75 dB

Hlučnost praní

47 dB

Časovač odloženého startuDíky funkci odloženého startu si můžete pracovní cyklus spotřebiče naprogramovat tak, aby skončil např. o 3 až 24 hodin později. Tato funkce je užitečná, nejen pokud chcete mít vše hotovo po příchodu domů – její význam oceníte zejména tehdy, pokud se vaše sazby za elektrickou energii liší v průběhu dne.

Ano

Automatické vyváženíDíky speciální funkci automatického vyvažování náplně bubnu je zajištěné rovnoměrné vyprání prádla. Pračka zajistí optimální vyvážení náplně, což výrazně zvyšuje její stabilitu a tím pádem snižuje hlučnost. Nemusíte se tedy bát, že vám spotřebič odskáče k sousedům.

Ano

Funkce AquastopBezpečnostní systém AquaStop zajišťuje vnější ochranu pračky / myčky. Zabraňuje jakémukoliv úniku vody z přívodní hadice. V případě úniku vody vypne chod pračky / myčky, vyčerpá z ní vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil.

Ano

Možnost odstranění skvrn

Ano

Nastavitelná teplota

Ano

Systém kontroly pěny

Ano

SMARTChytré pračky je možné ovládat na dálku přes mobilní telefon prostřednictvím WiFi nebo přiložením s pomocí technologie NFC. Do mobilního telefonu si také můžete přes příslušnou aplikaci stahovat další přídavné prací programy, doplňkové funkce, sledovat statistiky praní nebo získávat různé tipy a rady týkající se praní. Jako Smart jsou označovány také modely, které jsou vybavené chytrou diagnostikou. Ta vám rychle umožní zjistit, co je s vaší pračkou.

Ano

Účinnost odstřeďování

A

Programy praní

Program praní - alergie

Ano

Program praní - choulostivé/hedvábí

Ano

Program praní vlny

Ano

Program praní - intenzívní / outdoorové oblečení

Ano

Program praní - sportovní

Ano

Program praní párou

Ano

Program rychlého praní

Ano

Ergonomie

Dětský zámekDětský zámek slouží jako opatření proti nechtěnému vypnutí nebo přepnutí nastavení spotřebiče.

Ano

Automatický dávkovací systémPračka dokáže sama automaticky nadávkovat prací prostředek nebo aviváž doslova na mililitry podle typu a množství prádla. Přesné nadávkování detergentu je velmi šetrné k vašemu prádlu i k životnímu prostředí. Oproti manuálnímu dávkování s automatickým systémem také výrazně ušetříte na spotřebě pracího prostředku.

Ano

SamočisticíBěhem sušení může dojít k ucpání kondenzátoru. Bez jeho pravidelného čištění dochází k prodloužení doby sušení a zvýšení spotřeby energie. Některé modely jsou proto vybavené bezúdržbovým kondenzátorem, který se čistí sám. K jeho čištění dochází několikrát během cyklu sušení s pomocí vody získané z mokrého prádla.

Ne

Zbývající čas indikace

Ano

Nastavitelné nohy

Ano

Ochrana proti přetečeníV případě poruchy či nadměrného tlaku zabrání ochranný systém vytékání vody z pračky ven. Ochrana proti přetečení zabrání škodám na majetku způsobených vodou. Tento systém má několik variant. Může být umístěn uvnitř pračky nebo vně na přívodu vody.

Ano

Množstevní automatikaPodle množství vloženého prádla pračka s pomocí senzorů nastaví nebo doporučí vhodný program tak, aby bylo dosaženo optimální spotřeby vody a elektřiny s těmi nejlepšími výsledky.

Ano

Příkon

Třída energetické účinnostiÚdaj o energetické třídě mnoho napoví o spotřebě a zejména o úsporách energie. Energetických tříd je celkem 7 (A až G), přičemž v dnešní době je běžně povoleno vyrábět spotřebiče třídy A a jejích dalších variant označených symbolem +. Čím více + se za označením nachází, tím více je daný produkt úspornější. O tom, do jaké třídy spadá právě váš spotřebič, se dozvíte z energetického štítku, kterým musí být povinně označen. Štítky najdete na běžných domácích spotřebičích, jako jsou pračky, sušičky, ledničky, mrazáky, myčky, trouby nebo sporáky. Informace o energetické třídě musejí být uvedeny i u televizí nebo žárovek.

A+++

Roční spotřeba energie při praní

108 kWh

Roční spotřeba vody při praní

10500 l

Spotřeba energie

0,58 kWh

Spotřeba elektrické energie

2200 W

Spotřeba energie (vypnuto)

0,3 W

Hmotnost a rozměry

Šířka

600 mm

Hloubka

660 mm

Výška

850 mm

Výrobce AEG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AEG L8FBC69SCA užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mikrovlnné trouby nebo Mrazničky, Myčky, Sušičky.