Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

BEKO WRE 5612 CSBWW

BEKO WRE 5612 CSBWW

Cena produktu BEKO WRE 5612 CSBWW není známa.

 

Popis produktu BEKO WRE 5612 CSBWW: Slim pračka Beko WRE5612CSBWW s předním plněním v bílé barvě s LED displejem má boční stěny tvaru S-shape pro zvýšení stability. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimáln...  Více informací


BEKO WRE 5612 CSBWW - popis

Slim pračka Beko WRE5612CSBWW s předním plněním v bílé barvě s LED displejem má boční stěny tvaru S-shape pro zvýšení stability. Všechny prací programy jsou navrženy tak, aby spotřebovaly minimální množství energie a zároveň si zachovaly vysokou účinnost praní. Zařazena je do energetické třídy A +. Na jeden prací cyklus dokáže vyprat až 5 kg prádla se spotřebou vody pouhých 35 l. Odstřeďování dosahuje maximálně 1200 otáček za minutu. Mezi pracími programy si jistě vyberete vždy ten nejvhodnější pro vaše oblečení. Zepředu plněná pračka disponuje 15 programy pro praní. Hlučnost během praní činí 61 db a během odstřeďování 76 dB.

* Hloubka: 41,5 cm
* Maximální hlučnost: 61 db
* Kapacita bubnu: 5 Kg
* Max.otáčky odstřeďování: 1200 ot./min.
* Třída energ.účinnosti: A ++
* Počet programů: 15
* Třída účin.odstřeď.: B
* Vzhled skříně: volně stojící
* Roční spotř.en. při praní: 148 kWh
* Systém vkládání: předním plněním

Výrobce Beko

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BEKO WRE 5612 CSBWW užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mrazničky nebo Mikrovlnné trouby, Myčky, Sušičky.