Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

BRANDT BT8650MQN

BRANDT BT8650MQN

Cena:

12 990

Hlídat lepší cenu

Popis produktu BRANDT BT8650MQN: Vrchem plněná pračka s bohatou výbavou Vrchem plněná pračka Brandt BT8650MQN je díky šířce 40 cm skvělým pomocníkem do menších domácnostní. Svou bohatou výbavou však zdatně sekunduje běžně velk...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Expert Elektro, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Expert Elektro popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

BRANDT BT8650MQN - popis

Vrchem plněná pračka s bohatou výbavou

Vrchem plněná pračka Brandt BT8650MQN je díky šířce 40 cm skvělým pomocníkem do menších domácnostní. Svou bohatou výbavou však zdatně sekunduje běžně velkým modelům.

 

Pračka z designové řady Intellect je vybavena intuitivním ovládáním, kterému dominuje ergonomický otočný knoflík určený k nastavení programů. Ovládací panel perfektně doplňuje velký bíle podsvícený LED displej s dotykovými prvky. Panel je vybaven českým jazykem, a proto se v něm zorientujete doslova během chvilky.

 

Vyperte za pouhých 39 minut

Nerezový buben o objemu 42 l pojme až 6,5 kg špinavého prádla. Při praní máte na výběr z 12 programů a kromě těch běžných v nabídce nechybí ani speciální varianty praní. Sportovně založení uživatelé ocení program Sport. Na rifle je ideální program Džíny.

 

V případě nedostatku času vám přijde vhod OptiA 39 min. Tento výjimečný program zajistí ideální účinnost praní při teplotě 40 °C během pouhých 39 minut.

Inovativní technologie zajistí vynikající výsledky při každém praní

Díky technologii Easy Start můžete spustit každý další cyklus jedním prstem. Vaše pračka si totiž pamatuje nejčastěji používaný program včetně nastavení teploty a otáček.

 

Patentem společnosti Brandt je jedinečná technologie Opti4 a právě s ní dosáhnete při praní vždy těch nejlepších výsledků. Podstatou technologie je optimalizace pracího cyklu na základě 4 parametrů – typu prádla, množství prádla, stupně zašpinění prádla a nastavení tvrdosti vody.

 

K výrazně úspornému a tichému provozu značně přispívá unikátní technologie bezkartáčového indukčního morotu Silence Drive System. Díky absenci uhlíkových kartáčů nedochází k opotřebení jednotky, což oproti běžným motorům nesrovnatelně prodlužuje její životnost.

 

Doplňkové funkce jako třešinka na dortu

Pestrou programovou nabídku perfektně doplňují přídavné funkce. Nechybí zde proto ani uživateli oblíbený odložený start, který lze u tohoto modelu zpozdit až o 24 hodin.

 

Pokud máte hromadu silně zašpiněného prádla, využijete funkci Intenzivní praní. Jestliže nemáte dostatek času, přijde vám vhod Zkrácení programu (Opti Time Plus).

 

Speciální funkce Posistop zajistí, že se po skončení cyklu buben vždy zastaví otevíráním nahoru. Už nemusíte otáčet bubnem, než naleznete dvířka. Komfortní přístup k prádlu je u pračky Brandt samozřejmostí.

Nezbytné bezpečnostní prvky

Ve výbavě pračky Brandt nechybí ani celá řada bezpečnostních prvků. Rodiče jistě ocení dětský zámek zabraňující nechtěnému nastavení spotřebiče.

 

Vrchem plněná pračka Brandt disponuje zabezpečením proti přetečení a zabezpečením proti úniku pracího prostředku. Pračka také zvládne detekovat nerovnoměrné zatížení.

Nejúspornější a nejtišší

Je jasné, že vrchem plněná pračka Brandt BT8650MQN vyniká v mnoha ohledech. Jinak tomu není ani v případě spotřeby, díky které patří mezi nejúspornější ve své kategorii. Spadá totiž do energetické třídy A+++ (- 10 %). To znamená, že je její spotřeba ještě o 10 % nižší než u praček třídy A+++.

 

Hospodárný provoz skvěle doplňuje i nízká hlučnost. Během praní nepřesáhne hlučnost 48 dB. Při odstřeďování, kdy dosahuje pračka maximálně 1000 otáček za minutu, nepřekročí hladina hluku hodnotu 74 dB. Unikátní konstrukce Long Life se speciálními 3D tlumiči navíc zajistí, že se pračka za chodu ani nehne.

Popis a parametry BRANDT BT8650MQN

Výkon

Hlučnost praní

48 dB

Kapacita bubnu

6,5 kg

Maximální otáčky

1000 ot/min

Účinnost odstřeďování

C

Časovač odloženého startuDíky funkci odloženého startu si můžete pracovní cyklus spotřebiče naprogramovat tak, aby skončil např. o 3 až 24 hodin později. Tato funkce je užitečná, nejen pokud chcete mít vše hotovo po příchodu domů – její význam oceníte zejména tehdy, pokud se vaše sazby za elektrickou energii liší v průběhu dne.

Ano

Automatické vyváženíDíky speciální funkci automatického vyvažování náplně bubnu je zajištěné rovnoměrné vyprání prádla. Pračka zajistí optimální vyvážení náplně, což výrazně zvyšuje její stabilitu a tím pádem snižuje hlučnost. Nemusíte se tedy bát, že vám spotřebič odskáče k sousedům.

Ano

Funkce AquastopBezpečnostní systém AquaStop zajišťuje vnější ochranu pračky / myčky. Zabraňuje jakémukoliv úniku vody z přívodní hadice. V případě úniku vody vypne chod pračky / myčky, vyčerpá z ní vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil.

Ne

SMARTChytré pračky je možné ovládat na dálku přes mobilní telefon prostřednictvím WiFi nebo přiložením s pomocí technologie NFC. Do mobilního telefonu si také můžete přes příslušnou aplikaci stahovat další přídavné prací programy, doplňkové funkce, sledovat statistiky praní nebo získávat různé tipy a rady týkající se praní. Jako Smart jsou označovány také modely, které jsou vybavené chytrou diagnostikou. Ta vám rychle umožní zjistit, co je s vaší pračkou.

Ne

Programy praní

Program rychlého praní

Ano

Program praní - alergie

Ne

Program praní párou

Ne

Ergonomie

Dětský zámekDětský zámek slouží jako opatření proti nechtěnému vypnutí nebo přepnutí nastavení spotřebiče.

Ano

Ochrana proti přetečeníV případě poruchy či nadměrného tlaku zabrání ochranný systém vytékání vody z pračky ven. Ochrana proti přetečení zabrání škodám na majetku způsobených vodou. Tento systém má několik variant. Může být umístěn uvnitř pračky nebo vně na přívodu vody.

Ano

Množstevní automatikaPodle množství vloženého prádla pračka s pomocí senzorů nastaví nebo doporučí vhodný program tak, aby bylo dosaženo optimální spotřeby vody a elektřiny s těmi nejlepšími výsledky.

Ano

Vzhled

Provedení

Volně stojící

Systém vkládání

Horní plnění

Vestavěný displej

Ano

Uchycení dveří

Nahoru

Invertorový motorInvertorový motor je zásadním vylepšením klasického motoru. V klasickém motoru dochází k přenosu elektrické energie na rotor uhlíky. Uhlíky se opotřebovávají, je třeba je měnit, navíc při provozu motoru dochází ke značným třecím silám a jiskření. Invertorový motor je přímo elektronicky řízený a uhlíky nepoužívá. Navíc u něj dochází k plynulé přímé regulaci. Spotřebič vybavený invertorovým motorem díky tomu dosahuje výborných výsledků při minimální spotřebě energie.

Ne

Příkon

Třída energetické účinnostiÚdaj o energetické třídě mnoho napoví o spotřebě a zejména o úsporách energie. Energetických tříd je celkem 7 (A až G), přičemž v dnešní době je běžně povoleno vyrábět spotřebiče třídy A a jejích dalších variant označených symbolem +. Čím více + se za označením nachází, tím více je daný produkt úspornější. O tom, do jaké třídy spadá právě váš spotřebič, se dozvíte z energetického štítku, kterým musí být povinně označen. Štítky najdete na běžných domácích spotřebičích, jako jsou pračky, sušičky, ledničky, mrazáky, myčky, trouby nebo sporáky. Informace o energetické třídě musejí být uvedeny i u televizí nebo žárovek.

A+++

Roční spotřeba energie při praní

147 kWh

Roční spotřeba vody při praní

9115 l

Hmotnost a rozměry

Šířka

400 mm

Hloubka

600 mm

Výška

850 mm

Výrobce Brandt

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BRANDT BT8650MQN užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mikrovlnné trouby nebo Mrazničky, Myčky, Sušičky.