Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

CANDY GVF 1510LWHC3-S

CANDY GVF 1510LWHC3-S

Cena:

11 990

Hlídat lepší cenu

Popis produktu CANDY GVF 1510LWHC3-S: Chytrá pračka do velké rodiny Předem plněná pračka Candy GVF 1510LWHC3-S si poradí s velkým množstvím prádla, které zvládne efektivně vyprat za velmi krátkou dobu a s minimální spotřebou energi...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem ONLINESHOP.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem ONLINESHOP.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Expert Elektro, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Expert Elektro popsal.
Doprava zdarma
Do 10 dnů
Do obchodu

CANDY GVF 1510LWHC3-S - popis

Chytrá pračka do velké rodiny

Předem plněná pračka Candy GVF 1510LWHC3-S si poradí s velkým množstvím prádla, které zvládne efektivně vyprat za velmi krátkou dobu a s minimální spotřebou energie. Pračky z produktové řady Grand Ó Vita se vyznačují inovativní technickou a technologickou výbavou.

 

S pomocí intutivního dotykového LCD displeje snadno nastavíte požadovaný program či funkci. Ovládací panel je navíc vybaven češtinou, a proto nebudete řešit jazykovou bariéru. Nadstandardem je pak možnost ovládání pomocí hlasových pokynů.

Ošetření párou i rychlé programy

Pračka Candy je ideálním pomocníkem do početných rodin, protože hravě zvládne vyprat až 10 kg prádla. O vaše prádlo se dokonale postará speciální buben Shiatsu, který je vybaven unikátními masážními body.

 

Během praní máte na výběr z 16 programů rozdělených podle délky cyklu, stupně zašpinění, typu prádla apod. Abyste nemuseli tolik žehlit, vyzkoušejte funkci ošetření párou (EasyIron). V případě nedostatku času vám přijdou vhod rychlé programy. S nimi budete mít vypráno menší množství prádla za 14, 30, 44 nebo 59 minut.

 

Nechybí zde možnost odložení startu, která vám umožňuje zkoordinovat praní a s vaším časovým harmonogramem. Start lze odložit až o 24 hodin.

Ovládejte pračku mobilem

Tato pračka je vybavena nejmodernější technologií Smart Touch, to znamená, že ji lze s pomocí technologie NFC nebo Wifi ovládat mobilním telefonem. Tím to však zdaleka nekončí. Tato funkce několikanásobně rozšiřuje pole působnosti spotřebiče a vy si tak můžete stáhnout dalších 40 programů Smart Touch.

 

 

Aplikace v telefonu vám dokonce pomůže vybrat vhodný program. Nechte si poradit a perte s pomocí svého mobilního telefonu. Stáhněte si další varianty praní, speciální funkce nebo se nechte inspirovat užitečnými tipy a triky, které vám nastavení cyklu maximálně usnadní. Veďte si statistiky praní a spotřeby energie, ať máte stále přehled.

 

Výkonný motor s nízkou spotřebou

Nadstandardně vybavená pračka Candy navíc disponuje vysoce výkonným invertorovým motorem. Tento typ se oproti běžným variantám vyznačuje svou bezkartáčovou architekturou, a proto dosahuje nesrovnatelně vyššího výkonu, jeho provoz je výrazně tišší a úspornější.

 

Bonusem pračky je Mix Power System+. Tento patentovaný systém zajistí dokonalé rozpouštění prášku spolu s vodou ve speciální komoře. Následně dochází ke kropení prádla vzniklou pěnou a vy máte zaručeny ty nejlepší výsledky i při teplotě praní 20 °C.

 

Pračka chytře reaguje na hmotnost a množství náplně. Na základě zjištěných údajů upraví Kg detector paramatry praní a přizpůsobí je množství náplně.

Šetří vaše peníze

Celková výbava výrazně přispívá k extra nízké spotřebě pračky Candy GVF 1510LWHC3-S. Spotřeba elektřiny je totiž ještě o 30 % nižší než u spotřebičů s označením A+++.

 

Pro vaše maximální pohodlí jsou dvířka široká celých 35 cm a dají se otevřít až na 180°, což vám usnadní vkládání i většího množství prádla. Z praktických důvodů jsou navíc vybavena bezpečnostním zámkem. Nemusíte mít tedy strach, že by je vaše dítka nedopatřením otevřela.

Popis a parametry CANDY GVF 1510LWHC3-S

Vzhled

Provedení

Možnost věžového uspořádáníMožnost věžového uspořádání

Přístroj je vhodný k uspořádání do věže - kombinace pračky a sušičky.

Model

Volně stojící

Systém vkládání

Přední plnění

Barva

Bílá

Vestavěný displej

Ano

Typ displeje

LCDLCD (Liguid Crystal Display) je zobrazovač z tekutých krystalů. Je tenké a ploché zobrazovací zařízení skládající se z omezeného (velikostí displeje) počtu barevných nebo monochromatických pixelů seřazených před zdrojem světla nebo reflektorem

Typ ovládání

Otočné

Barva dveří

Chrom

Uchycení dveří

Pravý

Materiál bubnu

Nerezová ocel

Objem bubnu

66 l

Invertorový motorInvertorový motor je zásadním vylepšením klasického motoru. V klasickém motoru dochází k přenosu elektrické energie na rotor uhlíky. Uhlíky se opotřebovávají, je třeba je měnit, navíc při provozu motoru dochází ke značným třecím silám a jiskření. Invertorový motor je přímo elektronicky řízený a uhlíky nepoužívá. Navíc u něj dochází k plynulé přímé regulaci. Spotřebič vybavený invertorovým motorem díky tomu dosahuje výborných výsledků při minimální spotřebě energie.

Ano

Výkon

Funkce AquastopBezpečnostní systém AquaStop zajišťuje vnější ochranu pračky / myčky. Zabraňuje jakémukoliv úniku vody z přívodní hadice. V případě úniku vody vypne chod pračky / myčky, vyčerpá z ní vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil.

Ne

Hlučnost

51 dB

Kapacita bubnu

10 kg

Maximální otáčky

1500 ot/min

Třída účinnosti mytíTřída účinnosti mytí byla dříve uváděna přímo na energetickém štítku. Dnes se již uvádět nemusí, protože všechny myčky musejí splňovat parametry pro nejvyšší třídu účinnosti A.

A

Úroveň hluku (při točení)

79 dB

Hlučnost praní

51 dB

Časovač odloženého startuDíky funkci odloženého startu si můžete pracovní cyklus spotřebiče naprogramovat tak, aby skončil např. o 3 až 24 hodin později. Tato funkce je užitečná, nejen pokud chcete mít vše hotovo po příchodu domů – její význam oceníte zejména tehdy, pokud se vaše sazby za elektrickou energii liší v průběhu dne.

Ano

Odložený startDíky funkci odloženého startu si můžete pracovní cyklus spotřebiče naprogramovat tak, aby skončil např. o 3 až 24 hodin později. Tato funkce je užitečná, nejen pokud chcete mít vše hotovo po příchodu domů – její význam oceníte zejména tehdy, pokud se vaše sazby za elektrickou energii liší v průběhu dne.

24 h

Zbytková vlhkost

44%

SMARTChytré pračky je možné ovládat na dálku přes mobilní telefon prostřednictvím WiFi nebo přiložením s pomocí technologie NFC. Do mobilního telefonu si také můžete přes příslušnou aplikaci stahovat další přídavné prací programy, doplňkové funkce, sledovat statistiky praní nebo získávat různé tipy a rady týkající se praní. Jako Smart jsou označovány také modely, které jsou vybavené chytrou diagnostikou. Ta vám rychle umožní zjistit, co je s vaší pračkou.

Ano

Účinnost odstřeďování

A

Automatické vyváženíDíky speciální funkci automatického vyvažování náplně bubnu je zajištěné rovnoměrné vyprání prádla. Pračka zajistí optimální vyvážení náplně, což výrazně zvyšuje její stabilitu a tím pádem snižuje hlučnost. Nemusíte se tedy bát, že vám spotřebič odskáče k sousedům.

Ano

Možnost odstranění skvrn

Ne

Programy praní

Program praní párou

Ano

Program praní - alergie

Ano

Program rychlého praní

Ano

Příkon

Třída energetické účinnostiÚdaj o energetické třídě mnoho napoví o spotřebě a zejména o úsporách energie. Energetických tříd je celkem 7 (A až G), přičemž v dnešní době je běžně povoleno vyrábět spotřebiče třídy A a jejích dalších variant označených symbolem +. Čím více + se za označením nachází, tím více je daný produkt úspornější. O tom, do jaké třídy spadá právě váš spotřebič, se dozvíte z energetického štítku, kterým musí být povinně označen. Štítky najdete na běžných domácích spotřebičích, jako jsou pračky, sušičky, ledničky, mrazáky, myčky, trouby nebo sporáky. Informace o energetické třídě musejí být uvedeny i u televizí nebo žárovek.

A+++

Roční spotřeba energie při praní

143 kWh

Roční spotřeba vody při praní

12100 l

Spotřeba energie

0,72 kWh

Spotřeba energie (vypnuto)

0,2 W

Vstupní střídavé napětí

220 - 240 V

Hmotnost a rozměry

Šířka

600 mm

Hloubka

540 mm

Výška

850 mm

Hmotnost

70 kg

Hrubá hmotnost

72 kg

Ergonomie

Dětský zámekDětský zámek slouží jako opatření proti nechtěnému vypnutí nebo přepnutí nastavení spotřebiče.

Ano

Automatický dávkovací systémPračka dokáže sama automaticky nadávkovat prací prostředek nebo aviváž doslova na mililitry podle typu a množství prádla. Přesné nadávkování detergentu je velmi šetrné k vašemu prádlu i k životnímu prostředí. Oproti manuálnímu dávkování s automatickým systémem také výrazně ušetříte na spotřebě pracího prostředku.

Ne

Ochrana proti přetečeníV případě poruchy či nadměrného tlaku zabrání ochranný systém vytékání vody z pračky ven. Ochrana proti přetečení zabrání škodám na majetku způsobených vodou. Tento systém má několik variant. Může být umístěn uvnitř pračky nebo vně na přívodu vody.

Ano

Množstevní automatikaPodle množství vloženého prádla pračka s pomocí senzorů nastaví nebo doporučí vhodný program tak, aby bylo dosaženo optimální spotřeby vody a elektřiny s těmi nejlepšími výsledky.

Ano

Výrobce Candy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CANDY GVF 1510LWHC3-S užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mikrovlnné trouby nebo Mrazničky, Myčky, Sušičky.