Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

Electrolux EW6T4262IC

Electrolux EW6T4262IC

Cena:

11 490

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Electrolux EW6T4262IC:   Popis a parametry Electrolux EW6T4262IC Vzhled Provedení Volně stojící Model Volně stojící Systém vkládání Horní plnění Barva Bílá Technologie přímého po...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss-Velké spotřebiče, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss-Velké spotřebiče popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

Electrolux EW6T4262IC - popis

 

Popis a parametry Electrolux EW6T4262IC

Vzhled

Provedení

Volně stojící

Model

Volně stojící

Systém vkládání

Horní plnění

Barva

Bílá

Technologie přímého pohonu

Ano

Vestavěný displej

Ano

Typ displeje

LCDLCD (Liguid Crystal Display) je zobrazovač z tekutých krystalů. Je tenké a ploché zobrazovací zařízení skládající se z omezeného (velikostí displeje) počtu barevných nebo monochromatických pixelů seřazených před zdrojem světla nebo reflektorem

Typ ovládání

Otočné

Barva dveří

Bílá

Uchycení dveří

Nahoru

Délka šňůry

1,61 m

Délka přívodní hadice

1,3 m

Délka výpustní hadice

1,42 m

Objem bubnu

42 l

Invertorový motorInvertorový motor je zásadním vylepšením klasického motoru. V klasickém motoru dochází k přenosu elektrické energie na rotor uhlíky. Uhlíky se opotřebovávají, je třeba je měnit, navíc při provozu motoru dochází ke značným třecím silám a jiskření. Invertorový motor je přímo elektronicky řízený a uhlíky nepoužívá. Navíc u něj dochází k plynulé přímé regulaci. Spotřebič vybavený invertorovým motorem díky tomu dosahuje výborných výsledků při minimální spotřebě energie.

Ano

Výkon

Hlučnost praní

51 dB

Kapacita bubnu

6 kg

Maximální otáčky

1200 ot/min

Účinnost odstřeďování

B

Úroveň hluku (při točení)

77 dB

Hlučnost praní

51 dB

Časovač odloženého startuDíky funkci odloženého startu si můžete pracovní cyklus spotřebiče naprogramovat tak, aby skončil např. o 3 až 24 hodin později. Tato funkce je užitečná, nejen pokud chcete mít vše hotovo po příchodu domů – její význam oceníte zejména tehdy, pokud se vaše sazby za elektrickou energii liší v průběhu dne.

Ano

Maximální doba cyklu

240 min

Nastavitelný počet otáček odstředění

Ano

Automatické vyváženíDíky speciální funkci automatického vyvažování náplně bubnu je zajištěné rovnoměrné vyprání prádla. Pračka zajistí optimální vyvážení náplně, což výrazně zvyšuje její stabilitu a tím pádem snižuje hlučnost. Nemusíte se tedy bát, že vám spotřebič odskáče k sousedům.

Ano

Funkce přidání prádla (pauza)

Ano

Nastavitelná teplota

Ano

Funkce AquastopBezpečnostní systém AquaStop zajišťuje vnější ochranu pračky / myčky. Zabraňuje jakémukoliv úniku vody z přívodní hadice. V případě úniku vody vypne chod pračky / myčky, vyčerpá z ní vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil.

Ne

SMARTChytré pračky je možné ovládat na dálku přes mobilní telefon prostřednictvím WiFi nebo přiložením s pomocí technologie NFC. Do mobilního telefonu si také můžete přes příslušnou aplikaci stahovat další přídavné prací programy, doplňkové funkce, sledovat statistiky praní nebo získávat různé tipy a rady týkající se praní. Jako Smart jsou označovány také modely, které jsou vybavené chytrou diagnostikou. Ta vám rychle umožní zjistit, co je s vaší pračkou.

Ne

Programy praní

Poloviční výkonDíky funkci poloviční náplně nemusíte zbytečně čekat na to, až se naplní celá kapacita myčky. Spotřeba vody, energie a doba trvání bude přizpůsobena polovičnímu množství nádobí.

Ano

Program praní - alergie

Ano

Program praní - bavlna

Ano

Program praní - choulostivé/hedvábí

Ano

Program praní - ruční/bavlna

Ano

Program rychlého praní

Ano

Program praní - sportovní

Ano

Program praní - syntetické

Ano

Program praní párou

Ne

Ergonomie

Zbývající čas indikace

Ano

Nastavitelné nohy

Ano

Dětský zámekDětský zámek slouží jako opatření proti nechtěnému vypnutí nebo přepnutí nastavení spotřebiče.

Ano

Ochrana proti přetečeníV případě poruchy či nadměrného tlaku zabrání ochranný systém vytékání vody z pračky ven. Ochrana proti přetečení zabrání škodám na majetku způsobených vodou. Tento systém má několik variant. Může být umístěn uvnitř pračky nebo vně na přívodu vody.

Ne

Množstevní automatikaPodle množství vloženého prádla pračka s pomocí senzorů nastaví nebo doporučí vhodný program tak, aby bylo dosaženo optimální spotřeby vody a elektřiny s těmi nejlepšími výsledky.

Ano

Příkon

Třída energetické účinnostiÚdaj o energetické třídě mnoho napoví o spotřebě a zejména o úsporách energie. Energetických tříd je celkem 7 (A až G), přičemž v dnešní době je běžně povoleno vyrábět spotřebiče třídy A a jejích dalších variant označených symbolem +. Čím více + se za označením nachází, tím více je daný produkt úspornější. O tom, do jaké třídy spadá právě váš spotřebič, se dozvíte z energetického štítku, kterým musí být povinně označen. Štítky najdete na běžných domácích spotřebičích, jako jsou pračky, sušičky, ledničky, mrazáky, myčky, trouby nebo sporáky. Informace o energetické třídě musejí být uvedeny i u televizí nebo žárovek.

A+++

Roční spotřeba energie při praní

137 kWh

Roční spotřeba vody při praní

9490 l

Spotřeba energie

0,78 kWh

Spotřeba vody na cyklus

46 l

Spotřeba elektrické energie

2200 W

Hmotnost a rozměry

Šířka

400 mm

Hloubka

600 mm

Výška

890 mm

Výrobce Electrolux
Hlučnost 51 dB
Kapacita prádla pro praní
Informace o parametru Kapacita prádla pro praní
6 Kg
Počet otáček/min
Informace o parametru Počet otáček/min
1200
Hloubka
Informace o parametru Hloubka
60 cm
Šířka
Informace o parametru Šířka
40 cm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Electrolux EW6T4262IC užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mrazničky nebo Mikrovlnné trouby, Myčky, Sušičky.