Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

LG F2WV9S8P2

LG F2WV9S8P2

Cena produktu LG F2WV9S8P2 není známa.

 

Popis produktu LG F2WV9S8P2: LG F2WV9S8P2 Kód zboží: 101724 10 let záruky na motor Inverter Direct Drive motor s přímým připojením k bubnu, který pohání naše pračky, je...  Více informací


LG F2WV9S8P2 - popis

LG F2WV9S8P2
Kód zboží: 101724

10 let záruky na motor
Inverter Direct Drive motor s přímým připojením k bubnu, který pohání naše pračky, je super spolehlivý a skutečně tichý. Víme, že je jedním z nejlepších motorů praček na trhu, což je důvodem, proč na všechny naše pračky poskytujeme standardní desetiletou záruku na motor a jeho součásti. To není úplně standardní, že?

 

AI DD™ - o 18% lepší péče
Na základě údajů z 20 000 různých pracích cyklů vybere AI DD™ nejvhodnější kombinaci pracích pohybů, které jsou šetrné k prádlu a zároveň skvěle vyperou. Technologie AI DD detekuje nejen hmotnost, ale také jemnost látek.

* Testováno společností Intertek v březnu 2019. Cyklus bavlny s 2 kg spodního prádla v porovnání s tradičním cyklem bavlny LG (F4V9RWP2W vs. FC1450S2W). Výsledky se mohou lišit v závislosti na oděvu a prostředí.

Co je to AI DD™
Technologie AI DD™ detekuje nejen hmotnost, ale také jemnost látek a zvolí optimální nastavení pracích pohybů.

TurboWash™ 360˚ - skvěle vyprané prádlo za 39 minut
S technologií TurboWash™ 360˚ bude vaše prádlo důkladně vyprané za 39 minut.TurboWash™ 360˚ využívá 3D trysky na sprchování prádla ve 4 směrech. Trysky jsou v bubnu umístěny tak, aby proud vody pokryl každý kousek oblečení. 

 
* Testováno společností Intertek v březnu 2019, na základě normy IEC 60456: vydání 5.0. Cyklus TurboWash39 při polovičním zatížení. Výsledky se mohou lišit v závislosti na prostředí.

Steam⁺ ™ - méně pomačkání a lepší péče
Technologie LG Steam™ zničí až 99,9% alergenů, jako jsou prachoví roztoči, kteří mohou způsobovat alergie nebo respirační onemocnění.
* Testováno společností Intertek v prosinci 2018 na základě standardu AATCC. Bavlněný cyklus s volbou „Anti-crease“ (3 různé košile) ve srovnání s bavlněným cyklem bez možnosti. Výsledky se mohou lišit v závislosti na prostředí.

 

 

O 30% méně záhybů
Záhyby, které se tvoří během odstřeďování, zmizí díky použití páry v průběhu cyklu.

Odstraní až 99,9% alergenů
Alergeny jsou redukovány až na 99,9% díky páře.

 

Lepší energetická účinnost a méně poškození
Šetří čas, energii a je šetrnější k oblečení
* Testováno společností Intertek na základě zkušebního protokolu IEC 60456: edice 5.0. Prací program TurboWash39 s náplní 4kg pro kapacitu 8,5 kg a 5kg pro kapacitu 9~10,5 kg v porovnání s běžným pracím cyklem Bavlna a zapnutou přídavnou funkcí TurboWash™ modely (F4V9RWP2W vs. FC1450S2W / F2V9GWP2W vs. F5VR). Výsledky se mohou lišit v závislosti na prostředí.

Větší kapacita při zachování rozměrů

Vyšší odolnost a hygieničnost
Odolná a elegantní dvířka z tvrzeného skla a hygienické nerezové lopatky bubnu. 

Větší a elegantnější
Viditelnější displej a větší volič programů s kovovým povrchem. 

SmartThinQ™ - inteligentní zařízení
Pomocí technologie SmartThinQ™ můžete svou pračku ovládat na dálku nebo si stahovat nové prací cykly – vaše pračka je jednoduše inteligentní. Díky Wi-Fi připojení je interakce s ní zcela jednoduchá a zároveň umožňuje přístup k nejnovějším inovacím.

 
* Podpora inteligentních domácích zařízení, která jsou kompatibilní s technologiemi Alexa a Google Assistant, se může lišit v závislosti na zemi a vašem individuálním nastavení inteligentní domácnosti.

Kompatibilní s technologií TWINWash™ Mini
TWINWash™ Mini se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a potřebám interiéru vaší domácnosti. Ušetří vám ve vašem rušném životě čas i peníze.

 
* Pračka TwinWash Mini se prodává samostatně.

Rozměry

Informace
Design, vlastnosti a technické údaje produktů se mohou měnit bez předchozího upozornění. 

Technická specifikace
* Základní údaje: Modelová řada
* Barva: Bílá + dvířka z tvrzeného skla s chromovým lemem
* Kapacita: 8,5 kg
* Variabilní rychlost odstředění: 0/400/600/800/1000/1200 (ot./min)
* Nastavitelná teplota: studená/20/30/40/60/95 (°C)

Obsah balení

1× pračka

1× odtoková hadice

1× přívodní hadice

1× návod k obsluze

1× záruční list

1× klíč k uvolnění aretačních šroubů

Výrobce LG
Počet otáček/min
Informace o parametru Počet otáček/min
1200

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG F2WV9S8P2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mrazničky nebo Mikrovlnné trouby, Myčky, Sušičky.