Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

LG FW82J6TY1

LG FW82J6TY1

Cena produktu LG FW82J6TY1 není známa.

 

Popis produktu LG FW82J6TY1: Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. * Energetická třída A+++ Předem plněná automatická pračka LG FW82J6TY1​ se stane vašim skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Mezi ...  Více informací


LG FW82J6TY1 - popis

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno.

* Energetická třída A+++

Předem plněná automatická pračka LG FW82J6TY1​ se stane vašim skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Mezi hlavní přednosti se řadí její velmi nízká spotřeba, která spadá do energetické třídy A+++. Pračka disponuje motorem Direct Drive, který má přímé připojení ke středu bubnu. Zajišťuje tak úsporu energie, snížení hluku a méně vibrací. Motor využívá 6 pracích pohybů, které zajišťují dokonalé rozložení pracího prášku a zefektivňuje tak celý proces praní. Kapacita bubnu pojme 8 kg prádla. Hlučnost praní je 55 dB.:
 
* Systém Fuzzy Logic

Pračka LG FW82J6TY1​ vám umožní přidání prádla i v průběhu praní. Na výběr máte 14 programů, takže vždy zvolíte ten správný pro daný typ oblečení. Intuitivní ovládání je zajištěno pomocí dotykového LED displeje. Pračka je vybavena inteligentním systémem praní Fuzzy Logic, který detekuje, kolik prádla je přítomno a na základě této informace určí optimální dobu praní, oplachování a spotřebu vody. Samozřejmostí je dětská pojistka, která chrání před nechtěným přeprogramováním.
 
* Chytrá funkce NFC

NFC (Near Field Communication) je soubor standardů pro smartphony a podobná zařízení, který slouží ke zřízení rádiové komunikace mezi zařízeními prostřednictvím jejich přiložení nebo vzájemného přiblížení, což obvykle musí být maximálně několik centimetrů.:
 
* Smart Diagnosis

Technologii NFC dále využívá funkce Smart Diagnosis™, která uživateli pomůže rychle a účinně vyřešit téměř jakýkoli drobnější problém, než se z něj stane problém větší.
 

Výrobce LG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG FW82J6TY1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mrazničky nebo Mikrovlnné trouby, Myčky, Sušičky.