Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

LG WD62J6WY1W

LG WD62J6WY1W

Cena produktu LG WD62J6WY1W není známa.

 

Popis produktu LG WD62J6WY1W: * Síla páry zatočí s alergeny Program pro alergiky používá páru, která dezinfikuje, a účinně zbavuje oděvy alergenů, ale zároveň je šetrná k oblečení. Zničí až 99,9% alergenů, jako jsou např. ...  Více informací


LG WD62J6WY1W - popis

* Síla páry zatočí s alergeny

Program pro alergiky používá páru, která dezinfikuje, a účinně zbavuje oděvy alergenů, ale zároveň je šetrná k oblečení. Zničí až 99,9% alergenů, jako jsou např. prachoví roztoči, kteří mohou způsobovat alergie nebo respirační onemocnění. Bez alergenů si můžete užívat lepší život ve zdravém prostředí.:
 
* Přidejte prádlo i během praní

Pokud chcete během praní ještě přidat nějaké prádlo, jednoduše zmačkněte tlačítko "Start/Pauza" a přidejte cokoliv od ponožek až po velkou bundu.
 

 
* Méně vibrací a hluku

Inverter Direct Drive motor s přímým připojením k bubnu, který pohání naše pračky, je super spolehlivý a skutečně tichý.: Optimální praní

Zvolte prací program a technologie 6 Motion Direct Drive bude pohybovat pracím bubnem různými směry, což poskytne textiliím správnou péči a oděvy budou krásně čisté.

 

 
* Chytré pohodlí díky NFC

Vaše pračka je nyní ještě chytřejší. Pomocí smartphonu můžete stahovat nové prací programy ebo diagnostikovat a řešit případné problémy. Funkce Tag On využívá technologii NFC, jejíž použití je snadné a umožňuje přístup k nejnovějším inovacím. :

Výrobce LG

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LG WD62J6WY1W užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mikrovlnné trouby nebo Myčky, Mrazničky, Sušičky.