Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

ROMO RWF1481B

ROMO RWF1481B

Cena:

13 990

Hlídat lepší cenu

Popis produktu ROMO RWF1481B: Do detailu promyšlená pračka s českým ovládáním Poohlížíte se po nové pračce, protože vaše stará už dosloužila, nebo nesplňuje vaše vysoké nároky? Rozhodně sáhněte po předem plněné pračce Romo ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Expert Elektro, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Expert Elektro popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

ROMO RWF1481B - popis

Do detailu promyšlená pračka s českým ovládáním

Poohlížíte se po nové pračce, protože vaše stará už dosloužila, nebo nesplňuje vaše vysoké nároky? Rozhodně sáhněte po předem plněné pračce Romo RWF1481B, která bude vyhovovat i náročnějším uživatelům

 

U tohoto modelu jistě oceníte velký ovládací panel, kterému dominuje otočný volič určený ke snadnému nastavení požadovaného programu. Ovládací panel je velmi přehledný a skvěle popsaný. Navíc je vybaven češtinou, a proto se v něm perfektně vyznáte a při nastavování už nebudete tápat. O aktuálním nastavení budete mít dokonalý přehled díky velkému LCD displeji.

 

Bohatá progamová nabídka

Pračka Romo si bez problémů poradí až s 8 kg špinavého prádla, a proto je vhodná i do 4 až 5členných domácností. Při praní máte na výběr z bohaté programové nabídky čítající 15 různých variant. Kromě klasických programů, kterými je vybavena většina praček však můžete využít i některé speciality.

 

Jednou z nich je program Rychlý 12 min, se kterým budete mít vypráno za necelou čtvrthodinku. Další vychytávkou je varianta Sportovní oděvy, jež ocení především akčněji založení uživatelé.

Speciální funkce

Pestrou programovou nabídku ještě obohacují přídavné doplňkové funkce. U takto nadupaného spotřebiče proto nesmí chybět funkce v podobě odloženého startu, která vám umožňuje zkoordinovat praní s vaším časovým harmonogramem.

 

Pokud chcete ušetřit, přijde vám vhod funkce Eco. Rodiny s dětmi nebo s alergiky pak ocení funkci AntiAllergy. Pokud si chcete ulehčit žehlení, aktivujte funkci Snadné žehlení.

Upraví délku praní a upozorní na chyby

Model RWF1481B je kromě jiného vybaven také praktickou množstevní automatikou. Tato elektronika dokáže podle množství prádla a jeho nasákavosti optimálně upravit nejen délku samotného praní, ale také intenzitu odstředění. Množstevní automatika tak šetří nejen váš čas, ale i spotřebu energie a to vždy se skvělými výsledky.

 

Součástí luxusní výbavy tohoto modelu je autodiagnostika. To znamená, že vás sama pračka pomocí chybových hlášek upozorní na případný problém. Budete tak mít přehled, zda není náhodou zavřený přívod vody, ucpaný filtr nebo odtok. Chybová hlášení vám pomohou minimalizovat případnou návštěvu servisního technika.

Maximální účinek a minimální doba

Unikátní technologie DuoJet je dalším nadstandardem pračky Romo. Podstatou této technologie je přímé vstřikování optimálně nadávkované směsi pracího prostředku a vody s pomocí dvou trysek přímo do bubnu. Tím je zajištěna maximální účinnost praní a zároveň minimalizován čas, který je potřeba k perfektnímu vyprání prádla.

Výjimečný motor a šetrný buben

Předem plněná pračka Romo navíc disponuje inovativním druhem motoru. Bezkartáčový motor v pračce se od běžných typů liší v mnoha ohledech. Podstatou tohoto typu je jeho bezuhlíkatá architektura, díky které za provozu nedochází v motoru ke tření. Tento revoluční motor se tedy vyznačuje nesrovnatelně vyšším výkonem, velmi nízkou hlučností a výrazně dlouhou životností.

 

Šetrné zacházení s prádlem zajišťuje perlová struktura bubnu. Máte tak jistotu, že bude o vaše prádlo skvěle postaráno nejen během praní, ale i při máchání a odstřeďování. Nemusíte se tedy bát dát do pračky i velmi jemné tkaniny.

Úsporný a tichý provoz

Kromě bohaté výbavy a vysokého výkonu budete s pračkou Romo spokojeni také po stránce jejího hospodárného provozu. Díky své nízké spotřebě se totiž řadí do energetické třídy A+++ (-40 %). To znamená, že je ještě o 40 % úspornější než spotřebiče s označením A+++.

 

Nízké spotřebě zdatně sekunduje také tichý chod spotřebiče. Při běžném praní nepřesáhne hladina hluku hodnotu 53 dB. Během odstřeďování, kdy dosahuje maximálně 1400 otáček za minutu, nepřekročí hlučnost 74 dB.

Popis a parametry ROMO RWF1481B

Výkon

Funkce AquastopBezpečnostní systém AquaStop zajišťuje vnější ochranu pračky / myčky. Zabraňuje jakémukoliv úniku vody z přívodní hadice. V případě úniku vody vypne chod pračky / myčky, vyčerpá z ní vodu a uzavře přívodní vodovodní ventil.

Ne

Hlučnost

53 dB

Kapacita bubnu

8 kg

Maximální otáčky

1400 ot/min

Účinnost odstřeďování

B

Úroveň hluku (při točení)

74 dB

Časovač odloženého startuDíky funkci odloženého startu si můžete pracovní cyklus spotřebiče naprogramovat tak, aby skončil např. o 3 až 24 hodin později. Tato funkce je užitečná, nejen pokud chcete mít vše hotovo po příchodu domů – její význam oceníte zejména tehdy, pokud se vaše sazby za elektrickou energii liší v průběhu dne.

Ano

Automatické vyváženíDíky speciální funkci automatického vyvažování náplně bubnu je zajištěné rovnoměrné vyprání prádla. Pračka zajistí optimální vyvážení náplně, což výrazně zvyšuje její stabilitu a tím pádem snižuje hlučnost. Nemusíte se tedy bát, že vám spotřebič odskáče k sousedům.

Ano

Možnost odstranění skvrn

Ne

SMARTChytré pračky je možné ovládat na dálku přes mobilní telefon prostřednictvím WiFi nebo přiložením s pomocí technologie NFC. Do mobilního telefonu si také můžete přes příslušnou aplikaci stahovat další přídavné prací programy, doplňkové funkce, sledovat statistiky praní nebo získávat různé tipy a rady týkající se praní. Jako Smart jsou označovány také modely, které jsou vybavené chytrou diagnostikou. Ta vám rychle umožní zjistit, co je s vaší pračkou.

Ne

Vzhled

Provedení

Volně stojící

Systém vkládání

Přední plnění

Vestavěný displej

Ano

Uchycení dveří

Levý

Invertorový motorInvertorový motor je zásadním vylepšením klasického motoru. V klasickém motoru dochází k přenosu elektrické energie na rotor uhlíky. Uhlíky se opotřebovávají, je třeba je měnit, navíc při provozu motoru dochází ke značným třecím silám a jiskření. Invertorový motor je přímo elektronicky řízený a uhlíky nepoužívá. Navíc u něj dochází k plynulé přímé regulaci. Spotřebič vybavený invertorovým motorem díky tomu dosahuje výborných výsledků při minimální spotřebě energie.

Ano

Programy praní

Program praní - alergie

Ano

Program rychlého praní

Ano

Program praní párou

Ne

Ergonomie

Dětský zámekDětský zámek slouží jako opatření proti nechtěnému vypnutí nebo přepnutí nastavení spotřebiče.

Ano

Automatický dávkovací systémPračka dokáže sama automaticky nadávkovat prací prostředek nebo aviváž doslova na mililitry podle typu a množství prádla. Přesné nadávkování detergentu je velmi šetrné k vašemu prádlu i k životnímu prostředí. Oproti manuálnímu dávkování s automatickým systémem také výrazně ušetříte na spotřebě pracího prostředku.

Ne

Ochrana proti přetečeníV případě poruchy či nadměrného tlaku zabrání ochranný systém vytékání vody z pračky ven. Ochrana proti přetečení zabrání škodám na majetku způsobených vodou. Tento systém má několik variant. Může být umístěn uvnitř pračky nebo vně na přívodu vody.

Ano

Množstevní automatikaPodle množství vloženého prádla pračka s pomocí senzorů nastaví nebo doporučí vhodný program tak, aby bylo dosaženo optimální spotřeby vody a elektřiny s těmi nejlepšími výsledky.

Ano

Příkon

Třída energetické účinnostiÚdaj o energetické třídě mnoho napoví o spotřebě a zejména o úsporách energie. Energetických tříd je celkem 7 (A až G), přičemž v dnešní době je běžně povoleno vyrábět spotřebiče třídy A a jejích dalších variant označených symbolem +. Čím více + se za označením nachází, tím více je daný produkt úspornější. O tom, do jaké třídy spadá právě váš spotřebič, se dozvíte z energetického štítku, kterým musí být povinně označen. Štítky najdete na běžných domácích spotřebičích, jako jsou pračky, sušičky, ledničky, mrazáky, myčky, trouby nebo sporáky. Informace o energetické třídě musejí být uvedeny i u televizí nebo žárovek.

A+++

Roční spotřeba energie při praní

115 kWh

Roční spotřeba vody při praní

9680 l

Funkce managementu

NFCNFC (zkratka anglických slov Near Frield Communication, která lze přeložit jako Komunikace na blízkou vzdálenost) je technologie, která slouží k bezdrátové komunikaci mezi elektrickými přístroji, a to do maximální vzdálenosti 4 cm. Tato krátká vzdálenost se dá považovat za ochranu před nežádoucím připojením jiného zařízení.

Ne

Hmotnost a rozměry

Šířka

597 mm

Hloubka

557 mm

Výška

845 mm

Výrobce Romo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ROMO RWF1481B užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mikrovlnné trouby nebo Mrazničky, Myčky, Sušičky.