Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Pračky >

ROMO WFR1060S

ROMO WFR1060S

Cena produktu ROMO WFR1060S není známa.

 

Popis produktu ROMO WFR1060S: Dokonale čisté prádlo Romo WFR 1060S je pračka patřící do energetické třídy vysoce úsporných spotřebičů A++. Nabízí širokou škálu volitelných programů, které se vyznačují svým krátkým pracím ča...  Více informací


ROMO WFR1060S - popis

Dokonale čisté prádlo

Romo WFR 1060S je pračka patřící do energetické třídy vysoce úsporných spotřebičů A++. Nabízí širokou škálu volitelných programů, které se vyznačují svým krátkým pracím časem – i přes to dosahuje velmi efektivních výsledků. Kromě jiného jistě oceníte velkou kapacitu na 6 kg prádla a možnost využití přídavných funkcí.
Vypráno během chvilky

K dispozici máte výběr ze šestnácti různých pracích programů s krátkým pracím časem, které se skvěle postarají o každý druh prádla - a to vždy s těmi nejlepšími výsledky.

K maximálnímu zkrácení pracího procesu můžete využít program Rychlý, se kterým bude prádlo vypráno již během patnácti minut.

Pračka disponuje inteligentním systémem Eko, díky čemuž dojde téměř ke stoprocentnímu využití pracích prostředků a nedochází tak k jejich plýtvání.

Užitečné funkce

Každá moderní pračka je vybavena skvělými funkcemi, které výrazně usnadňují péči o prádlo a také umožňují lepší organizaci času. Jednou z nejužitečnějších je funkce Odložený start. S její pomocí si sami rozhodnete, kdy má praní začít. Díky tomu si můžete posunout jeho spuštění až o 24 hodin.

Mezi další funkce, kterými je pračka vybavena, patří například Snadné žehlení, která brání pomačkání prádla, nebo Noční praní, kdy je při pracím procesu produkován minimální hluk
Maximální ochrana

Součástí pračky je systém AquaProtect, který díky speciálnímu ventilu na přívodní hadici zabrání přetečení vody – vyvarujete se tak spoustě nepříjemných starostí spojených s řešením škod na vytopené místnosti.

Dalším nezbytným ochranným vybavením je dětská pojistka, zabraňující nechtěné změně programu – prací proces tak bude dokončen v pořádku bez zbytečného přerušení.
Vysoká úspora

S Romo WFR 1060S spotřeba vody během jednoho pracího cyklu vystoupá maximálně na 49 l – záleží na množství prádla a typu nastaveného programu. Celková roční spotřeba vody je 9900 l. Dochází nejen k šetření energií, ale i životního prostředí.
Pro nejnáročnější uživatele

Tento model svými parametry dokáže uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších uživatelů.

Využijte kombinaci nejmodernějších technologií společně s chytrými programy nejen k úspoře energie, ale také svého času.
Ergonomie
Dětský zámek ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka 410 mm
Průměr dveří 300 mm
Šířka 596 mm
Výška 849 mm
Příkon
Roční spotřeba energie při praní 173 kWh
Roční spotřeba vody při praní 9900 l
Spotřeba vody na cyklus 49 l
Třída energetické účinnosti A++
Výkon
Časovač odloženého startu ano
Funkce Aquastop ano
Hlučnost praní 59 dB
Kapacita bubnu 42 kg
Maximální otáčky 1000 ot/min
Účinnost odstřeďování C
Hlučnost odstředění 73 dB
Vzhled
Objem bubnu 42 l
Provedení volně stojící
Systém vkládání Přední plnění
Uchycení dveří Levý
Vestavěný displej ano

Výrobce Romo
Kapacita prádla pro praní
Informace o parametru Kapacita prádla pro praní
6 Kg
Počet otáček/min
Informace o parametru Počet otáček/min
1000
Dětská pojistka Ano
Typ
Informace o parametru Typ
Přední plnění
Energetická třída
Informace o parametru Energetická třída
A++
Odložený start
Informace o parametru Odložený start
Ano
Hlučnost 59 dB
Účinnost odstřeďování
Informace o parametru Účinnost odstřeďování
C
Hloubka
Informace o parametru Hloubka
41 cm
Šířka
Informace o parametru Šířka
60 cm
Výška
Informace o parametru Výška
85 cm

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ROMO WFR1060S užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Mrazničky nebo Mikrovlnné trouby, Myčky, Sušičky.